Föremål som liknar skulptur Tibet
6023 Skulpturer
Såld: 600 kr
Såldes den 25 januari 2021
1296 Skulptur
Lejon, brons, Kina/Tibet, 1800-tal, höjd: 12 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 12 februari 2018
1685 Skulptur
Såld: 3.600 kr
Såldes den 6 mars 2017
1684 Skulptur
förgylld brons, Tibet, 1700-tal, höjd: 16, 5
Såld: 6.800 kr
Såldes den 6 mars 2017
1272 Skulptur
Såld: 1.500 kr
Såldes den 11 januari 2016
1633 Halsband + sku..
Kina & Tibet, Bla Jade, längd: 7-9
Såld: 200 kr
Såldes den 9 december 2013
1420 Skulptur
Tibet, brons, höjd: 19
Såld: 1.000 kr
Såldes den 10 december 2012
7010 Skulptur
Tibet, antik, Chakrasamvara, 1700-tal, höjd: 23
Såld: 4.000 kr
Såldes den 28 maj 2012
8374 Skulptur
Tibet, metall, höjd: 21
Såld: 550 kr
Såldes den 10 oktober 2011